2. El Klima Alanlar- Alan Yerler

Satmak mı İstiyorsun?

Hemen Arayın!

Tel/Whatsapp : 0535 888 23 25

Anadolu Yakası : 0216 415 12 82 / Avrupa Yakası : 0212 451 23 50

İkinci El Klima Firmamız

 

Firmamız, ikinci el eşya, ikinci el beyaz eşya, ikinci el klima gibi her türlü ikinci el eşyanın alım ve satım işlemlerinin gerçekleştirildiği bir merkezdir. İkinci el klima denildiğinde aklınıza arızalı, sorunlu, teknik aksamı hasarlı ürünler gelmesin. Çünkü biz firma olarak satın aldığımız ikinci el klima cihazlarının kalite kontrolünü yaparak satın alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyacının kalmadığı, ikinci el klima cihazlarını, nakit işlemlerle satın alınmaktadır. Böylece ikinci el eşyalarınızı satmak ya da ikinci el klimanızı satmak için ikinci el klima alanları bulmanız zor olmaktan çıkmaktadır.

             İkinci el klimalarınızı alan yerleri araştırmak, kendi başınıza ve kendi imkânlarınızla ikinci el klimalarınızı satmak istediğinizde, ya elinizden çıkartabilmek için zaman kaybedersiniz ya da ikinci el klimalarınızı aldığınız fiyattan daha düşük fiyatlarla satmak zorunda kalırsınız. Oysaki bizim firmamız, ikinci el klimalarınızı sizi zora sokmadan, peşin olarak, hak ettiği değerde, ödemeler yapıp satın almaktadır.

Klimalar değişik teknolojilerde üretilen, istenilen sıcaklık ayarını ayarlamada kullanılan, ortamın nemini dengede tutan ve daha sağlıklı ortam havası koşullarını oluşturan cihazlardır. Elektrikle çalışan, belli bir kapasitesi olan, her ortama uygun seçeneklerde farklı klimalar, hızla günümüzde üretilmektedir. Özellikle toplu yaşam alanlarında yaz aylarında tercih edilen cihazlardır. Bir cafe, restoranı, banka, ofis ve aklınıza neresi gelirse gelsin, hemen her yerde yaz aylarında klima olduğunu fark edersiniz. Durum böyle olunca da klimalar işyerleriniz için vazgeçilmez bir unsur konumuna geliyor. İş yerinizde bulunan klimanız müşterinizi aldığınız sahada etkisini göstermekte zorlanıyor ve yeni bir klima almak istiyorsanız firmamız ikinci el klima çeşitlerinden size en uygun olanı satmak istemektedir. Üstelik iş yerinizde bulunan ve ikinci el konumunda bulunan klimalarınızı satabilmek için, ikinci el klima alan yerleri aramadan bize satışını yapabilmektesiniz.

Firmamız birçok bölgede faaliyet gösteren, ofisleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Bizim en çok önem verdiğimiz nokta, alıcı veya satıcı nitelikte olsun, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Biz çalışma ahlakımızı ve politikamızı müşterilerimizin yararına belirlemiş bir firmayız. İkinci el klima bizdedir.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı