2. El Klima Alanlar- Alan Yerler

Satmak mı İstiyorsun?

Hemen Arayın!

Tel/Whatsapp : 0535 888 23 25

Anadolu Yakası : 0216 415 12 82 / Avrupa Yakası : 0212 451 23 50

İkinci El Klima

 

Değerli müşterilerimiz, klimalar evinizin, büronuzun, çalışma alanınızın ya da işyerinizin havasal iklimini istekleriniz doğrultusunda değiştirebileceğiniz teknolojik cihazlardır. İkinci el klima alan veya ikinci el klima pazarında kimler olduğunu merak ediyorsanız firmamız ikinci el klima pazarında da faaliyet göstermektedir.

İkinci el klima almayı düşünen müşterilerimize özel ürün çeşitliliğimizle kurulum ve montaj gibi ücretler talep etmeden almış oldukları klimanın teknik işlerini de yaparak müşterilerimize satış gerçekleştiriyoruz.

İkinci el klima pazarı piyasa da oldukça geniş bir yer kaplamaktadır. Klimaların kullanıldıkları sahalara göre gruplara ayrılması ve klimaları üreten markaların çeşitliliğinin fazla olması nedeniyle ikinci el klima sektöründeki hareketlilik oldukça fazladır. Biz bu hareketliliğin içinde en güzel işlere imzasını atan firma olarak hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetine önem vermekte olup, teknik destek işlerinde görevli olan personelimizle direkt olarak yüz yüze getirerek seri ve hızlı hizmetler sunmaktayız. Bugüne kadar ikinci el klima sektöründeki kazanmış olduğumuz başarı ve vermiş olduğumuz hizmetler sonucunda geniş bir kitle tarafından hizmetlerimiz bilinmektedir.

İkinci el klimanızı alan yerler ya da ikinci el klimanızı alan kişiler size bizim verdiğimiz garantide hizmet sunmamaktadır. Biz nakliye, montaj, eleman desteğini ücretsiz olarak gerçekleştiren, müşterinin cebine dokunmayan, yarar odaklı çalışan bir firmayız.

İkinci el klima almak veya satmak amacıyla bize ulaşmak isteyen müşterilerimize satmış olduğumuz markalar konusundaki bilgiyi, iletişim numaramızdan gerçekleştireceğiniz sesli yanıt sistemi ile müşteri temsilcimiz tarafından verilmektedir. Her şeyden önce insana ve doğaya önem veren firmamızla evinizin ya da iş yerinizin iklimlenerek ferahlamasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir ya da ofislerimize gelebilirsiniz. İkinci el klima alım ve ikinci el klima sarım ekibimiz birbirinden ayrı olarak çalışmakta olduğundan başvuru numaralarımızı bu koşullara uyarak arayınız.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı