2. El Klima Alanlar- Alan Yerler

Satmak mı İstiyorsun?

Hemen Arayın!

Tel/Whatsapp : 0535 888 23 25

Anadolu Yakası : 0216 415 12 82 / Avrupa Yakası : 0212 451 23 50

Klimaların İkinci Eli


              İkinci el klimalarınızı kullanılmış olmalarına rağmen satmak ve bundan da gelir elde edebilmek istemez miydiniz? Bu sorunun cevabı elbette ki herkes için evettir. Öyle ki klimaları satmak isteriz elbette ki ama bir diğer sorun olan bu satış sürecinde ki külfetler ve zaman kaybı bizi bundan caydırabilmektedir. Zira haklısınız da kim belki satılır düşüncesiyle onca zahmete katlansın ki. Oysa İkinci el klima satımları günümüzde oldukça kolay bir hale gelmiştir. Hatta neredeyse hiç zaman kaybetmeden satmak istediğiniz klimalarınızı alarak hem karşılığını ödeyen hem de nakliyesi gibi bir sürü külfetten sizi kurtaran yerler Kısıklı da mevcuttur. Bu mevcudiyet ise bu gibi alım satımların yapılabilmesi için çok önemli unsurlardır.

Bir diğer yönden bir şeyin ikinci eli demek hırpalanmış bozulmuş mahvolmuş demek değildir. Özellikle iyi kullanıcıların elinde sıfırından bile ayırt edilemeyecek ikinci el ürünler olabilmektedir. Özellikle ikinci el klima alanlar gibi tecrübeli spotçuların elinde ilkini gölgede bırakacak düzeyde ürünler olabilmektedir. Hatta bazılarının modası geçmiş dediği şeye bazıları yeni gibi diyebilmektedir. Bu sayede de eve katılan hava ve değer değişmiş olmaktadır. Bu yüzden siz elinizde ki ikinci el klimanıza ya kim alır bunu gibi bir yaklaşımla düşünseniz de inanın her malın her yer de bir alıcısı muhakkak vardır. Bunun içinde sabır gerekmektedir. Ancak size değil çünkü ikinci elciler hali hazırda o müşteriye ulaşmak için vardırlar.

Şimdi düşünün hatta evinize şöyle üstün körü bir bakın. Aslında ihtiyacınız olmayan ancak zamanında aldığınız ve türlü sebeplerle artık kullanmadığınız birçok klima göreceksiniz. Ve ya taşınma işlemlerinizden dolayı yenisini almak istediğiniz pek mobilyada bunlar arasında sayılabilir. Bu durumda yapacağınız basittir. İkinci el klima alan yerler olan hizmetlerle irtibata geçmek ve onların klimalarınızı çok iyi fiyata almalarına izin vermek. Bu sayede elde edeceğiniz maddi karın yanında zamandan ve mekandan edeceğiniz tasarruf ise ekstradan kar hanenize yazılacaktır. Bundan sonra da size sadece yeni klimalarınızı çekerken edindiğiniz rahatlığın keyfini çıkarmak kalacak.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı